Aktualności

DRUTEX prezentuje swoje nowości na targach BUDMA 2015

Na swoim ponad 130-metrowym stoisku firma Drutex zaprezentowała tegoroczne nowości, w tym system podonoszono-przesuwny HS oraz okno drewniano-aluminiowe Duoline.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA to najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży budowlanej  w Europie Środkowo – Wschodniej. W 2014 roku targi BUDMA odwiedziło prawie 50 000 profesjonalistów z 45 krajów. Swoją ofertę prezenują najważniejsze firmy z Polski oraz wielu krajów europejskich.  Na wystawie nie może również zabraknąć firmy DRUTEX, dla której BUDMA jest świetną okazją do przedstawienia swojej oferty oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

DRUTEX już od lat uczestniczy w targach BUDMA. Rokrocznie prezentujemy w Poznaniu nasze produkty oraz nowości. To także szansa na umocnienie relacji z naszymi dotychczasowymi partnerami oraz nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Budma jest doskonałym pretekstem i narzedziem komunikacji z rynkiem i Klientami. Jako że w tym roku wprowadziliśmy na rynek dwa nowe systemy, czyli IGLO-HS oraz Duoline, z pewnością nasze stoisko będzie cieszyło sie jeszcze większym zainteresowaniem. Tym bardziej, że dla odwiedzających przygotowaliśmy szereg atrakcji i konkursów z nagrodami.“ – mówi Adam Leik, dyrektor ds. marketingu DRUTEX.

To już drugie targi, w których uczestniczy DRUTEX w tym roku. W styczniu br. firma brała udział w największych niemieckich targach budowlanych Bau w Monachium, ktore okazały się wielkim sukcesem. Liczba odwiedzających stoisko DRUTEX i zainteresowanie produktami firmy było ogromne, co z pewnością stanowiło konsekwencją realizowanej od czerwca 2014 kampanii marketingowej w Niemczech. Zaangażowanie w kampanię Philippa Lahma, Jakuba Błaszczykowskiego i Andrei Pirlo wpłynęło również na postrzeganie i rozpoznawalność marki w Niemczech.Na tegorocznych targach Bau miała miejsce również premiera systemów Duoline i HS.
 
System IGLO-HS wykonany jest w oparciu o własną technologię profili 7-komorowych firmy DRUTEX i stanowi idealne rozwiązanie do wykonywania modnych przeszkleń tarasowych i balkonowych o dużych gabarytach. Zaawansowana technologia umożliwia tworzenie przeszkleń o maksymalnej powierzchni aż do 6500x2600cm, co zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz oraz ułatwia ich aranżację, zachowując jednocześnie stabilność, funkcjonalność i lekkość konstrukcji. Specjalnie dostosowane okucia i dwie niezależne prowadnice sprawiają, że przesuwanie ogromnych skrzydeł nie wymaga użycia wielkiej siły, a bezpieczeństwo użytkowania gwarantowane jest, dzięki stabilnej konstrukcji, nawet przy wadze skrzydła do 400 kg.

Dodatkowo system wyposażony jest w ramie i skrzydle w niespotykane u innych producentów stolarki specjalne uszczelki welurowe, które popularne są wśród światowych koncernów samochodowych i które wpływają na poprawę parametrów systemu w zakresie energooszczędności czy dźwiękoszczelności oraz nieprzywieranie uszczelek w niskich temperaturach.

Podobnie, system drewniano-aluminiowy Duoline cieszył się na monahijskiej wystawie wielkim powodzeniem. Nowoczesny system drewniano-aluminiowy DUOLINE spełnia nie tylko restrykcyjne wymogi budownictwa energooszczędnego i  pasywnego, ale jest również odpowiedzią na współczesne oczekiwania Klientów w zakresie nowoczesnej stolarki. System charakteryzuje się klasycznym, ostrym kształtem krawędzi profili aluminiowych i oferuje bogate wzornictwo kształtów (od prostokątów, przez trapezy, łuki czy koła oraz inne kształty niestandardowe) oraz możliwość dowolnej aranżacji kolorystycznej.


Wracaj
19/03/2015 Kategoria: Aktualności